1. Jaký výcvikář na Vás bude na hodině čekat?

Každý náš výcvikář je prověřený zkušený psovod. Všichni naši výcvikáři jsou přátelský a milý a jejich práce je baví. Proto není důvod váhat se zeptat na jakékoliv otázky, každý Vám rád odpoví a vysvětlí.

2. Kdy začít cvičit?

Nejlepší začátek je ze štěňátkem ( cca 3měsíce),nebojte se že by to psí mimčo nezvládlo, každá hodina je mu přizpůsobena a výcvik u nás je HRA! Tak aby to štěňátko bavilo a těšilo se na práci s majitelem. Na výcvik může přijít i dospělý pes! Každý pes v každém věku se dá naučit!

3. Jak často chodit na výcvik?

Doporučená doba je 1x za týden. Je to doba, kdy máte čas si doma vyzkoušet to, co jste se naučili na hodině s výcvikářem, něco natrénovali, ale neutvrdili pejskovi chyby.

4. Cvičit může malý i velký pes?!

Ano u nás neděláme rozdíly zda máte malého pejska a nebo velkého! Každý pejsek se dá naučit a bude ho to bavit!

5. Co mít sebou na výcvik?

Určitě nezapomeňte na pejska, obojek a vodítko. Vezměte pejskovi pamlsky, které má rád, a nebo jeho oblíbenou hračku. Obojek nejlépe látkový, ne stahovací. Vodítko jednoduché, NE flexi.

6. Jak se u nás platí?

On-line prostřednictvím platební karty – pomocí systému GoPay - Bezhotovostním převodem. Dále lze platit fakturou.

7. Jak dlouho je zarezervovaná hodina?

Zarezervovaná hodina je 30 minut a čeká na platbu, po této době se zarezervovaná hodina zruší a přijde Vám email, že je hodina zrušena.

8. Co znamená KREDIT?

Pokud si u nás založíte účet, je možné si dobít kredit, který vám ulehčí práci a to:  Díky kreditu si můžete rezervovat několik hodin dopředu a kredit se Vám automaticky strhává, nemusíte tím pádem platit každou hodinu zvlášť.

9. Kdy si můžu rezervovat hodinu před počátkem hodiny?

Hodinu si můžete zarezervovat 12 hodin předem.

10. Jak můžu stornovat hodinu?

Hodina se dá stornovat 24hodin před začátkem rezervované hodiny. Stačí kliknout na Vaši rezervovanou hodinu a zadat storno. Pokud jste platili kredity, vrátí se Vám kredit zpět do účtu. Pokud jste platili on-line platbou či převodem, částka se Vám vrátí do kreditu

11. Jak se dozvím,že mám vše v pořádku zarezervované?

Po rezervaci Vám přijde email, kde budete mít shrnutou objednávku. Jednu hodinu před začátkem Vaší hodiny, Vám přijde email, kde Vám připomíná hodinu.

12. Cena hodin a délka hodin?

Výcviková hodina trvá 60 minut ( může být po dohodě s výcvikářem prodloužena nebo naopak zkrácena, vzhledem k věku pejska) Cena výcviku 249,- Cena socializace 130,-

13. Jaký výcvik nabízíme?

V současné chvíli nabízíme dva tipy výcviku a to individuální výcvik, kde jste na hodině maximálně tři klienti. Máme rádi čas a ne chaos, proto díky malé skupině lidí na hodině je možné probrat více informací. Např. základní výcvik, výchova a základ výživy. Dále nabízíme socializace, to je význam pro výcvik ve větší skupině psů, kde se pejsci naučí mezi sebou komunikovat, soustředit se za ztíženích podmínek a najdete nové psí kamarády.