Dominika Hladíková

Zdravím všechny milovníky pejsků, jmenuji se Dominika a je mi 20 let. Už od malička jsem měla ke psům velmi blízko, a tak to bude skoro 10 let co se aktivně věnuji psím sportům a všemu co se pejsky úzce souvisí. Psi jsou pro mě životním stylem. Mým prvním psem byla fenka Jorkšírského teriéra Týto. Byla zamýšlen jako rodinný pes, pro mě to byla však jediná možnost jak si začít plnit své sny. Čtěte více o Dominice

Kde najdete Dominiku

O Dominice

Zdravím všechny milovníky pejsků,

jmenuji se Dominika a je mi 20 let. Už od malička jsem měla ke psům velmi blízko, a tak to bude skoro 10 let co se aktivně věnuji psím sportům a všemu co se pejsky úzce souvisí. Psi jsou pro mě životním stylem. Mým prvním psem byla fenka Jorkšírského teriéra Týto. Byla zamýšlen jako rodinný pes, pro mě to byla však jediná možnost jak si začít plnit své sny. Po roce přemlouvání jsem 24.prosince, pod stromeček dostala svého oficiálně prvního psího parťáka, fenu Jack Russel Teriéra Sendy. Sendy umí přes 50 psích triků, zkusila si flyball, dogfrisbee a agility i na závodní úrovni, má složené zkoušky z canisterapie na výbornou a aktivně se jí věnujeme návštěvní formou.

Před 8 měsíci jsem se stala hrdou majitelkou dvou Amerických bandogů Athose a Arese s kterými jsme ve všem ještě na úplném začátku a připravujeme se.

V rámci své praxe jsem se zúčastnila:

  • Agility závodů
  • Flyball závodů
  • Organizovaných tréninku agility a flyball

Semináře:

  • Výběr a výcvik psa pro canisterapii
  • Metoda pozitivního posilování pro práci psa v canisterapii
  • Stres, komunikace, křížová intervence
  • Aktivity v canisterapii

V rámci tréninků Vám a vašemu pejskovi mohu nabídnout základní poslušnost a socializaci, poradím s péčí a výživou, krůček po krůčku vysvětlím jak pejska naučit téměř jakýkoliv trik, nebo vás připravím na zkoušky z canisterapie a předán cenné rady do začátku.

Vše formou pozitivní motivace a hry, aby nás společně strávené hodiny bavili a užili jste si je jak vy tak váš čtyřnohý parťák.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dominika Hladíková”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *